Yazık ! Ordu'lu başkan  bulamadılar!

Yazık ! Ordu'lu başkan bulamadılar!

Ordudan geçimini sağlayanlar Ordusporu Kaderine terk etmek için Cami avlusu bulamayınca ! Orduspor Kulübü Vali Yardımcısı Fikret Çavuş'un kucağında kaldı.

Ordudan geçimini sağlayanlar Ordusporu Kaderine terk etmek için Cami avlusu bulamayınca ! Orduspor Kulübü Vali Yardımcısı Fikret Çavuş'un kucağında kaldı.

Orduspor Kulübü'nün yeni başkanı, Vali Yardımcısı Fikret Çavuş oldu.
Birer hafta arayla 3 kez ertelen başkanlık seçiminde aday olan! Ordu Vali yardımcısı M. Fikret Çavuş, Orduspor Kulüp Başkanlığı'na seçildi.

Ayışığı Düğün Salonu'nda büyük katılımla gerçekleştirilen seçimlerde yönetim kurulu Cengiz Okur, Celal Eker, İsmail Çağlayan, Selçuk Altaş, Levent Yıldırım, İ. Ferit Şahin, Nedim Şahin, Cengiz Bilgehan, Mehmet Gürses, Hüseyin Bayrak, Ender Kırca, Osman Demirel, İbrahim Altay, Nedim Türkmen, Bahadır Karlıbel, Erkan Şahin, Şirin Çiçek, Şevket Avcı, Abdullah Demir, Yılmaz Şahin'den oluştu.


Yedek liste de ise Mahmut Yılmaz, Şenol Pazar, Temel Özcan, Engin Özcan, Ramazan Kul, Yücel Yılmaz, Erdoğan Köleoğlu, Mehmet Kılıç, Devrim Berk Karamustafa, A. Kazanfer Yılmaz yer aldı.


Seçimler sonrasında açıklama yapan yeni Orduspor Kulüp Başkanı Fikret Çavuş, Orduspor adına en iyisini yapmak için ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini söyledi. Yönetim olarak verecekleri sözün sadece Orduspor için çalışacakların olduğunu belirten Çavuş, "Arkadaşlarımızla şimdi oturup bir takvim belirleyerek çalışmalarımıza başlayacağız" dedi.


Taraftarları, iş adamlarını, basın mensuplarını tüm Orduluları, Orduspor'un arkasında görmek istediklerini ifade eden Çavuş, " Orduspor, Ordu'ya heyecan katan bir markadır. Orduspor'u daha da geliştirmek hepimizin görevidir. Ben Orduspor adına bu büyük yükün üzerimden kalkması için elimden ne geliyorsa yapacağım" diye konuştu.


Transferlerle ilgili yönetim kurulu üyeleriyle değerlendirmeler yapacaklarını dile getiren Çavuş, en kısa sürede transfer çalışmalarının başlayacağını sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum