"Müdürlere'mi, Ordu'ya mı müdürlük?

"Müdürlere'mi, Ordu'ya mı müdürlük?

Ordukent Notu: Umarız alınan yeni karar, boşta kalan "yetenekli müdür adaylarına müdürlük açmak!" için değil de gerçekten daha çok hizmet adına 4 ayrı müdürlüğe ihtiyaç olduğu için alınmıştır. Ayrıca Müdürü olacakta yardımcısı olmaz mı ? Memursuz müdür

İl Genel Meclisi Haziran ayı 4. birleşim toplantısında, hizmetlerin daha etkin yürütülebilmesi, görev, yetki ve sorumluluğun belirlenmesi amacıyla 4 adet birim müdürlüğünün kurulmasına ilişkin teklif kabul edildi.

Ordukent Notu: Umarız alınan yeni karar, boşta kalan "yetenekli müdür adaylarına müdürlük açmak!" için değil de gerçekten daha çok hizmet adına 4 ayrı müdürlüğe ihtiyaç olduğu için alınmıştır.

Ayrıca Müdürü olacakta yardımcısı olmaz mı ? Memursuz müdür mü olurmuş canım... Memurda lazım vallahi !!!

 Neyse habere bakalım...

   Buna göre, İl Özel İdaresi bünyesinde bulunan 7 adet birim müdürlüğüne ilaveten, İmar ve Kentsel İyileştirme, Ruhsat ve Denetim, Emlak ve İstimlak ile Bilgi İşlem Müdürlüğü adı altında 4 adet yeni birim müdürlüğü daha kurulacak.

İl Özel İdaresi'nin yeniden yapılanma sürecinde görevlerinin arttığını belirten İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Yılmaz, yeni kurulacak müdürlüklerle hizmet kalitesinin artacağını söyledi.

Yeni kurulacak müdürlüklerin İl Özel İdaresi'ne düşünüldüğü gibi büyük yükler getirmeyeceğini ifade eden Yılmaz,"18 tane belediyemizin kapanmasıyla birlikte işlem hacmimizde büyük artışlar oldu. Dolayısıyla denetimlerde de sıkıntıların yaşanması muhtemeldir. Varolan kadrolarımıza eklenecek yeni müdürlüklerle daha aktif ve verimli bir hizmet vermiş olacağız" dedi.

Öte yandan İl Özel İdare bünyesinde faaliyet gösteren mevcut Strateji Geliştirme Müdürlüğü'nün adının Mali Hizmetler Müdürlüğü olarak değiştirilmesi de kabul edildi.

   

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.