ORDU ŞEHİR HASTANESİ KOORDİNASYON VE EŞGÜDÜM TOPLANTISI YAPILDI

ORDU ŞEHİR HASTANESİ KOORDİNASYON VE EŞGÜDÜM TOPLANTISI YAPILDI

Ordu Üniversitesi Cumhuriyet Yerleşkesi içerisinde yapımı hızla devam eden 900 yataklı Ordu Şehir Hastanesi inşaatında bugüne kadar yapılan çalışmalar ile bundan sonra yapılması gereken çalışmaların değerlendirildiği Koordinasyon ve Eşgüdüm Toplantısı, V

ORDU ŞEHİR HASTANESİ KOORDİNASYON VE EŞGÜDÜM TOPLANTISI YAPILDI

Ordu Üniversitesi Cumhuriyet Yerleşkesi içerisinde yapımı hızla devam eden 900 yataklı Ordu Şehir Hastanesi inşaatında bugüne kadar yapılan çalışmalar ile bundan sonra yapılması gereken çalışmaların değerlendirildiği Koordinasyon ve Eşgüdüm Toplantısı, Vali Muammer Erol’un başkanlığında gerçekleştirildi.ordu-sehir-hastanesi-esgudum-toplantisi-yapildi.jpeg

Şehir Hastanesi inşaatının planlanan sürede tamamlanarak, hizmete alınması için kamu kurumlarının eş zamanlı olarak yapması gereken işleri ve çalışmaları koordine etmek amacıyla yapılan toplantıda, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Koç, Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürü Rifat Silov ve Bölge Müdür Yardımcısı Emine Balaban, DSİ 7. Bölge Müdür Yardımcısı Murat Şerbetçi, İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Tüzün, DSİ 77 . Şube Müdürü Mehmet Kurul, OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Okan Karadağ, OBB Proje ve İnşaat Dairesi Başkanı Murat Günaydın, Türk Telekom Başmüdürü Zafer Onur Atasoy, YEDAŞ Ordu İl Koordinatörü Mustafa Öztürk, Aksa Ordu Giresun Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Müdürü Doğan Gürler, Ordu Şehir Hastanesi Yüklenici Firma Sahibi Süleyman Ekşi, Şantiye Şefi Dündar Kadanalı, Ordu Çevre Yolu Projesi Yüklenici Firma Proje Müdürü Naci Asilkazancı ile ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri hazır bulundu.

ordu-sehir-hastanesi-esgudum-toplantisi-yapildi-001.jpegYeni Valilik binası toplantı salonunda, Vali Muammer Erol’un başkanlığında, ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen koordinasyon ve eşgüdüm toplantısında, Ordu Şehir Hastanesine ulaşımı sağlayacak yol ve kavşak çalışmalarının son durumu değerlendirildi.

Ordu Şehir Hastanesine ulaşımı sağlayacak yollar ve kavşak çalışmalarının son durumu ile ilgili Ordu Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından bir sunum yapılarak, Vali Muammer Erol ve toplantıya katılanlara bilgi verildi.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Koç, Ordu Şehir Hastanesine ulaşımı sağlayacak yol ve kavşakların, hastane yoğunluğunun dikkate alınarak düzenlenmesi gerektiğini belirterek, hastaneye ulaşım için köprülü kavşağa ihtiyaç duyulduğunu ifade etti.

İlgili kurum yöneticilerinin görüş ve önerilerini dile getirdiği toplantıda, Vali Muammer Erol bir değerlendirmede bulunarak, “İlimizin en önemli devlet yatırımı olan Ordu Şehir Hastanesinin planlanan sürede halkımızın hizmetine sunulması noktasında hangi kuruma ne iş düşüyorsa mazeret üretmeden yapmalıyız. Hastane inşaatımızın bitim süreciyle eş zamanlı olarak yol ve kavşak işlerini tamamlamalıyız. Buna bağlı olarak diğer altyapı işlerini de yapmalıyız. Elimizi çabuk tutmalıyız. Şehir Hastanesi inşaatımızın yapım sürecinde, emek veren, çaba sarf eden herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.