Kadir İNANIR’ dan Cüneyt ARKIN’ a Jest

Kadir İNANIR’ dan Cüneyt ARKIN’ a Jest

Kadir İnanır ve Cüneyt Arkın, katıldıkları İstanbul Ordu Bolamanlılar Kültür Yardımlaşma Derneği'nin gecesine renk kattı

Türk sinemasının ünlü aktörü Kadir İnanır, katıldığı İstanbul Bolamanlılar Derneği'nin gecesinde sahnede kendisine verilen hediyeler sırasında masada oturan bir başka ünlü aktör Cüneyt Arkın için, "Burada benim çok kıymetli ağabeyim var, bütün jestlerin en iyisini ona yapın" diyerek büyük bir jest yaptı ve sahneye davet etti.

Türk sinemasının 2 ünlü aktörü Kadir İnanır ve Cüneyt Arkın, katıldıkları İstanbul Ordu Bolamanlılar Kültür Yardımlaşma Derneği'nin Bakırköy Varan' s Restaurant"ta düzenlenen gecesine renk kattı. AKPGenel Sekreteri İstanbul Milletvekili İdris Naim Şahin de katıldığı gecede Ertan Erkoç ve Aydın Beyoğlu, söyledikleri türkülerle davetlilere neşeli dakikalar yaşattı.

Gecede Bolaman beldesinin bin 300 yıl önceki fotoğrafı açık artırmayla satışa sunuldu. Açık artırmayı, tabloya 3 bin YTL veren Fatsalı iş
adamlarından Mustafa İyi kazandı. Tabloyu Mustafa İyi'ye takdim etmek üzere sahneye gelen Türk sinemasının ünlü aktörü Kadir İnanır, "Bolaman Karadeniz'in bir Cennet köşesi bunu almak çok sevdiğim Mustafa İyi'ye nasip oldu. Mustafa İyi'ye yakıştı. Yakın gelecekte Mustafa İyi'nin çok başarılı fotoğraflarını göreceksiniz. Bu fotoğrafı ben almak istedim ama o aldı" dedi.

"KADİR İNANIR VE CÜNEYT ARKIN'A FORMA HEDİYE EDİLDİ"

Kadir İnanır'a Derneğin Spor Sorumlusu Ömer Karakoç tarafından 52 sırt numaralı altında "Al Yazmalım" yazan bir forma hediye edildi. Kadir İnanır bu sırada mikrofonu eline alarak, "Bu salonda benim çok kıymetli ağabeyim var, bütün jestlerin en iyisini ona yapın" diyerek Cüneyt Arkın'ı sahneye davet etti.

Samimi bir kucaklaşmanın ardından Ömer Karakoç tarafından Cüneyt Arkın'a da bir forma hediye edildi. Cüneyt Arkın, Kadir İnanır'ın kendisine yaptığı jest üzerine İnanır'a atfen, "Türk sinemasına bir adam
geldi; yiğitlik geldi, alçak gönüllülük ve saygı geldi" diye konuştu.

Arkın konuşmasında, "Ben Bolaman'ı çok sevdim, Bolaman'dan bir ev alacağım" dedikten sonra salonda yaşadığı bir anekdotu davetlilerle paylaştı. Geceye Bolamanlılar Derneği'nin folklor ekibinin gösterileri de renk kattı.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.