Emek Partisi Ordu İl Genel Kurulu yapıldı. Belediye İş Sendikası toplantı salonunda, yapıldı

Emek Partisi Ordu İl Genel Kurulu yapıldı. Belediye İş Sendikası toplantı salonunda, yapıldı

Genel Kurulu Emek Partisi İl Başkanı Hikmet Poyraz, " Emek Partisi olarak olanaklarımızı iyi değerlendirerek çalışmalarımızı sürdürdük. Sekiz ilçede örgütlenmeyi tamamladık. Hak ve özgürlükler mücadelesine katkı verdik. İşçi ve üretici köylülerin iş, ekm

Emek Partisi Ordu İl Başkanı Yasin Uzun oldu

Emek Partisi Ordu İl Genel Kurulu yapıldı. Belediye İş Sendikası toplantı salonunda, "Barbarlık yıkılacak, işçiler kazanacak, halklar kazanacak" vuruşuyla yapılan 10. Genel Kurul Yasin Uzun'un başkanlığında tek listeyle gidildi.

emep-ordu-il-yonetimi-secildi.pngGenel Kurula Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, CHP il sekreteri Mustafa Aktaş ve yk üyeleri ve CHP Altınordu İlçe Başkanı Bulut Gürsoy, TKP Temsilcisi Hüsnü Çuhadar, Yeşil Sol Parti Ordu eş Başkanı Kemal Sarı, Eğitim Sen Orfu Şube Başkanı Sezgin Yılmaz, Belediye İş Sendikası şube Başkanı Kadir Altun, Tüm Köy Sen YK üyesi Akif Alan, Ordu Çevre Derneği Başkanı Ertuğrul Gazi Gönül, ADD Ordu Şube Başkanı Nihal Emeç, Taşbaşı Mahalle Muhtarı Arif Gürsoy katıldı.

yusufuzunemep.pngGenel Kurulu Emek Partisi İl Başkanı Hikmet Poyraz, " Emek Partisi olarak olanaklarımızı iyi değerlendirerek çalışmalarımızı sürdürdük. Sekiz ilçede örgütlenmeyi tamamladık. Hak ve özgürlükler mücadelesine katkı verdik. İşçi ve üretici köylülerin iş, ekmek, özgünlük mücadelesini büyütmek için çalıştık. Tek adam rejimine karşı verilen mücadele devam ediyor. Bu meclisin anayasa yapamaz. Yeni anayasa için kurucu meclis olmalıdır. Faşizmin inşasına izin vermeyeceğiz. Emek ve demokrasi güçlerinin mücadele birliğinin sağlanması üzerine emek harcamayı sürdüreceğiz." dedi.


Konuklar da yaptıkları konuşmalarla birlikte mücadeleye vurgu yaptılar.


Yeni yönetim kurulu :
Başkan, Yasin Uzun; yönetim kurulu üyeleri; Remziye Türkatalay, Bahri Dinç, Nihat Uzüm, Coşkun Özbucak, Hikmet Odabaş, Dursun Akdal, Salim Ekmekçi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.