ANNELER BABALAR, OLMAZ OLMZ DEMEYİN, ÇOLUĞA ÇOCUĞA SAHİP ÇIKIN!

ANNELER BABALAR, OLMAZ OLMZ DEMEYİN, ÇOLUĞA ÇOCUĞA SAHİP ÇIKIN!

16/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (217) adet Ecstasy Hap ele geçirilmiş olup; hakkında uyuşturucu madde ticareti yapmaktan ve uyuşturucu madde kul

ANNELER BABALAR, OLMAZ OLMZ DEMEYİN, ÇOLUĞA ÇOCUĞA SAHİP ÇIKIN!

16/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (217) adet Ecstasy Hap ele geçirilmiş olup; hakkında uyuşturucu madde ticareti yapmaktan ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılan şüpheli şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır.

17/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (11) gr. Toz Esrar ile (1) gr. Kubar Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

asayis.jpeg 17/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

17/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (39) adet Ecstasy Hap ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

18/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube müdürlüğünce bir ikamette yapılan aramada (32) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; konu ile ilgili bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

19/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

19/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (154) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

19/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (2) gr. Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

20/10/2023 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince bir iş yerinde yapılan aramada bir miktar Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; konu ile ilgili olarak (2) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

20/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde Kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

21/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülen bir çalışma kapsamında (3) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

21/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şüpheli şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (5) gr. Metamfetamin maddesi ile (4) gr. Skunk maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

21/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şüpheli şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

22/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şüpheli şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (18) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

22/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şüpheli şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (33) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapılmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.