AMAN DİKKAT! 230 KİLO SKUNK YAKALANDI. ÇOCUKLARIMIZI UYUŞTURUCU TACİRLERİNE KARŞI KORUYUN

AMAN DİKKAT! 230 KİLO SKUNK YAKALANDI. ÇOCUKLARIMIZI UYUŞTURUCU TACİRLERİNE KARŞI KORUYUN

(9) şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramadaEsrardan en az 20 kat fazla etkili ve bir müddet sonra akıl hastalığı ve ölüme yol açan (231 kilo 250 gr.) Skunk, (9 kilo 650 gr.) Toz Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; haklarında uyuşturucu

AMAN DİKKAT! ÇOCUKLARIMIZI UYUŞTURUCU TACİRLERİNE KARŞI KORUYUN

Ordu emniyet müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada:

03/09/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (9) şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramadaEsrardan en az 20 kat fazla etkili ve bir müddet sonra akıl hastalığı ve ölüme yol açan (231 kilo 250 gr.) Skunk, (9 kilo 650 gr.) Toz Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; haklarında uyuşturucu madde ticareti yapma ve kullanmak suçundan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmış olup; Gözaltına alınan (9) şüpheli şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır.

04/09/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (4) gr. Kokain maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan dolayı adli işlem yapılmıştır.

04/09/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (4) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (15) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan dolayı adli işlem yapılmıştır.

img-2865.png05/09/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (4) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (13) gr. Metamfetamin, (7) gr. Toz Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan dolayı adli işlem yapılmıştır.

06/09/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (3) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (3) adet Ecstasy, (1) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan dolayı adli işlem yapılmıştır.

06/09/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr Metamfetamin, (2) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan dolayı adli işlem yapılmıştır.

06/09/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce (2) şüpheli şahısa uyuşturucu madde kullanmak suçundan dolayı adli işlem yapılmıştır.

07/09/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (3) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan dolayı adli işlem yapılmıştır.

07/09/2023 tarihinde İkizce Polis merkez Amirliği görevlilerince yapılan çalışma sonucunda (1) şahsın bahçesinde yapılan aramada (9) kök Kenevir maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan dolayı adli işlem yapılmıştır, denildi...

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.