Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.8281
EURO
20.2155
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yasaklı youtube’a giriş bulundu
www.vtunnel.com’a giren kullanıcı, ekrandaki adres kutucuğuna www.youtube. com yazarak siteye ulaşabiliyor. Öte yandan önde gelen bilişim ve internet dernekleri de ortak bir açıklama yayınlayarak, internet yasaklarının Türkiye’ye zarar verdiğini savundu.
25 Mart 2008 Salı 07:09
Yasaklı youtube"a giriş bulundu

İnternet kullancılarının savcılık kararlarıyla muhtelif kereler kapatılan ve son olarak da 10 gündür erişim yasağı bulunan video paylaşım sitesi...
....................

İnternet kullancılarının savcılık kararlarıyla muhtelif kereler kapatılan ve son olarak da 10 gündür erişim yasağı bulunan video paylaşım sitesi YouTube"a "vtunnel. com" adlı bir site üzerinden girdiği öğrenildi.

www.vtunnel.com"a giren kullanıcı, ekrandaki adres kutucuğuna www.youtube. com yazarak siteye ulaşabiliyor. Öte yandan önde gelen bilişim ve internet dernekleri de ortak bir açıklama yayınlayarak, internet yasaklarının Türkiye"ye zarar verdiğini savundu.

Bildiride, "5651 sayılı yasaya dayanarak YouTube, Wordpress, Geocities gibi birçok siteye erişimin sık sık engellendiği"" ve Telekomunikasyon Kurumu"nun yurtdışındaki web sitelerine erişimi "sorgusuz sualsiz kapatma yetkisi"" olduğu ileri sürüldü.

Sabah
ii okuyun
ismi lazım değil
türkiyede artık öle bi yapı yerleşmişki insanları nasıl yasak olan şeylere sürükleriz diye devamlı bir çaba halindeler.youtube yasaklandı,ama biz türkler mutlaka bir yolunu bulup giriyoruz ve onlarda biliyolar bizim girdiğimizi,kapınızın önüne polisler gelirse şaşırmayın!!!!
12 Mayıs 2009 Salı 08:56
youtube acılmalı
mert
dicek tek kelime bile yok
14 Aralık 2008 Pazar 01:23
of of
fidan
*geri gel youtube nolur çok özledim seni kapatılmana çok üzüldüm
19 Ekim 2008 Pazar 12:40
YA
YAGMUR
BAZI SERESIZLER YUZUNDEN BIZ NEDEN ACAMIYORUZ YA HAKSIZLIK BU YA VE EGER KOTU SEYLER GONDERIYOR DEMEK KI SIZDE ALMAYIN BU KADAR ZORMU YANI BU YA ACLMASINI ISTIYORUUMMMM
17 Ağustos 2008 Pazar 13:40
youtube
memet ucar
açin şunu artık
13 Ağustos 2008 Çarşamba 14:54
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi