Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.8108
EURO
20.7345
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kurban bayramınız mübarek olsun
Bu Kurban Bayramı`nda da her bayramda olduğu gibi; dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü ve mutluluğumuzu en içten şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. Bu duygu ve düşüncelerle değerli hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı t
07 Temmuz 2022 Perşembe 14:33

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören,

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
 

24632

 

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Bayramların sevinme, barış ve kucaklaşma günleri olduğunu belirten Başkan Tören, mesajında şu ifadelere yer verdi: 

“Millet olarak, saygı ve hürmetin, yardımlaşma ve dayanışmanın eşsiz örneklerine şahit olacağımız bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmış olmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz.

Kurban, birliğin bütünlüğün beraberliğin kardeşliğin ihlas ve samimiyetin bayramıdır. Kurban Bayramının, insanımızın yaşadığı her yerde, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı, kardeşlik ve aidiyet duygusunu daha da pekiştireceğine yürekten inanıyorum. 

Bayramlar Aziz Milletimiz ve İslam Dünyası için bir arada olma günleridir. O nedenle bayramın hem gönüllerimize hem kalplerimize bir ferahlık, bir inşirah aynı zamanda hanelerimize bolluk bereket yine aziz Türk Milletine ve İslam Alemine esenlikler ve barış getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Bayramlar! Sevinme günüdür, barış günüdür, kucaklaşma günüdür. 

Bayramlar! Birlik beraberlik içerisinde huzura yürüme günüdür. 

Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir.

Bu Kurban Bayramı`nda da her bayramda olduğu gibi; dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü ve mutluluğumuzu en içten şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle değerli hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın şehrimize, ülkemize milletimize, İslam Âlemine ve tüm insanlığa, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum"

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi