Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,9718
EURO
8,1794
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 02/03.11.2017
VEFAT 02/03.11.2017
03 Kasım 2017 Cuma 11:13

VEFAT.   02.11.2017

Ulubey Akoluk, Gökçeağıl Mahallesinden, Topkaraoğulları’ndan, Merhum Rüşan Topkara’nın oğlu, İhsan, İlhan, Engin, Sezgin Topkara ve Sunay Öztürk’ün abileri, Ünsal, Ümit, Köksal, Soner ve Yüksel Topkara’nın babaları OSMAN TOPKARA vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Gökçeağıl Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

   Hürriyet Mahallesinden Ateşoğulları’ndan Merhum Osman Ateş’in oğlu, Hürriyet mahallesi Muhtarı Selami Gür’ün ağabeyi MUSTAFA ATEŞ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Hürriyet mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Galleygen Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

VEFAT 03.11.2017

 

      Yaraşlı Mahallesinden Kütükoğulları’ndan Merhum Mehmet Özdoğru’nun oğlu, Ali, Abdullah ve Burhan Özdoğru’nun kardeşleri Şeref ve Birol Özdoğru’nun babaları KEMAL ÖZDOĞRU vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Yaraşlı Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

     Kuylu Mahallesinden Melikoğulları’ndan Mustafa Özdemir’in oğlu, Cemil, Enver, Erdal, Selim Özdemir’in kardeşleri Özgür Özdemir’in babası CAFER ÖZDEMİR vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde Cuma namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Kabadüz İlçesi Yukarı Kirazdere Mahallesinden Ahmet Acar’ın oğlu, Engin, Ersin, Ersal Acar ve Sibel Yolcu’nun babaları OSMAN ACAR vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

     

      Merhum Hüseyin ve Merhume Fatma Güler’in oğlu, Mecbure Güler’in eşi, Yılmaz, Necat Güler, Ayşegül, Kamber, Merhum Nazım ve Coşkun Güler’in kardeşleri, Aytekin Güler, Nigar Yüce, Nilgün Kirpitçi ve Elif Tatar’ın babaları, Enis Yüce, Akın Kirpitçi ve Atilla Tatar’ın kayınpederi SEYFİ GÜLER vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şahincili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.