Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,1048
EURO
6,8129
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 27.10.2017
VEFAT 27.10.2017
27 Ekim 2017 Cuma 11:33

VEFAT 27.10.2017

 
   Cumhuriyet Mahallesinden Merhum Ali Büber’in eşi, Merhum Necmettin, Mithat, Sevgican, Aysun, Aysel ve İmdat’ın anneleri ZÜHRE BÜBER vefat etmiştir.
 
   Cenazesi bugün Akyazı Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Cumhuriyet Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.
 
   Ulubey İlçesi Uzunmahmuıt Mahallesi Cami Yanı Mevkiinden Mustafa Köksal’ın kızı ZÜLEYHA KÖKSAL vefat etmiştir.
 
   Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.
 
 
Kayabaşı Mahallesi Yazıköy Mevkiinden Merhum Ahmet Soysal’ın oğlu, Fatih ve Serap Soysal’ın babası, Müzeyyen Soysal’ın eşi YUSUF SOYSAL vefat etmiştir.
 
   Cenazesi bugün Yazıköy Mevkiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.
 
   
 
   Burhanettin Mahallesinden İsmail Özyurt’un eşi, Halime, Türkan, Arif, Şeref, Şahap Özyurt ve Suzan Akyazı’nın anneleri SÜRİYE ÖZYURT vefat etmiştir.
 
   Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Burhanettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi