Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
4,1031
EURO
4,9999
IMKB
0.00
Hava Durumu
ANADOLU ATEŞİ ORDU’DA
Önemli ve Geniş organizasyonlar gerektiren tiyatro ve konser etkinliklerini düzenleyen organizatör Vatan Çakmak şimdide 01-15 Mart tarihleri arasında Karadeniz turnesine çıkacak olan dünyada ve ülkemizde hayranlıkla izlenen Mustafa Erdoğan’ın yönettiği A
30 Ocak 2010 Cumartesi 11:17

ANADOLU ATEŞİ ORDU"DA

VALİLİK VE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DESTEK İSTİYORUM

                                                                Haber /Yağız Alper Akata

Önemli ve  Geniş organizasyonlar gerektiren tiyatro ve konser etkinliklerini düzenleyen organizatör Vatan Çakmak şimdide 01-15 Mart tarihleri arasında Karadeniz turnesine çıkacak olan dünyada ve ülkemizde hayranlıkla izlenen Mustafa Erdoğan"ın yönettiği Anadolu Ateşi dans grubunu Ordu"ya getirmek için Valilik ve  Belediye başkanlığından destek istiyor.

Belediye başkanı Seyit Torun"la görüşen ve bu etkinlik için başkandan yardım sözü isteyen  Çakmak'a Belediye başkanı Torun " böyle büyük bir organizasyonu tek başına değilde Valilik ve Kültür Müdürlüğü"yle birlikte çözülebileceğini" ifade etti.

Kültür ve turizm kenti olma yolunda ilerleyen Ordu ilinin böyle güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmasını isteyen organizatör Vatan Çakmak valilik ve kültür müdürlüğünde destek bekliyor.

Bizler inanıyoruzki sayın valimiz Orhan Düzgün"ün böyle güzel bir etkinliğe sıcak bakacağını ve Ordululara Anadolu Ateşi Dans Topluluğunu izlettirecektir.

Kendisiyle görüştüğümüz Vatan Çakmak"ın valilik ve belediye başkanlığına başvurduğunu, olumlu bie cevap beklediğini ifade etti.

Biz de diyoruzki; haydi sayın valimiz Orhan Düzgün, belediye başkanımız Seyit Torun, sizlerden maddi bir şey istemeyen sadece manevi destek isteyen Vatan Çakmak'a   destek vererek bu güzel organizasyonun gerçekleştirilmesini istiyoruz..

anadolu ateşi
nihal akın
kişilerle olacak şeymi Kültür Müdürlüğü ve Valilikten bekleriz böyle bi güzelliği bunlar ciddi işler
31 Ocak 2010 Pazar 09:17
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi