Yeni Eğitim Yılında Mutluluk ve Başarılar Diliyorum.
Başkan Torun mesajında şu görüşlere yer verdi; “Süratle değişen ve gelişen dünyada eğitim, medeniyetimizin en önemli değerlerinden birisi olarak hayatımızdaki yerini korumakta ve yerini giderek daha da güçlendirmektedir. İnsan hayatının genelinde ald

Yeni Eğitim Yılında Mutluluk ve Başarılar Diliyorum.

Başkan Seyit Torun İlköğretim Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Torun mesajında şu görüşlere yer verdi;

“Süratle değişen ve gelişen dünyada eğitim, medeniyetimizin en önemli değerlerinden birisi olarak hayatımızdaki yerini korumakta ve yerini giderek daha da güçlendirmektedir. 

İnsan hayatının genelinde aldığı tüm eğitimlere ise ilköğretim çağında verilen eğitim temel oluşturmaktadır.  

Okumayı, yazmayı, çalışmayı, ödev yerine getirmeyi, ekip olmayı bu ilköğretim süresince öğreniriz. Çocukların hayatındaki en önemli rol modelleri ailesinden sonra ilköğretim çağındaki öğretmenleri olur. 

Bebeklerimizin ilk defa kreşe başladığı, çocukların ilk defa okula gittiği, birçok öğrencinin de eğitimine devam etmek için okula koştuğu şu günlerde,  geleceğin Türkiye’si ve geleceğin Ordu kenti için neşeli, umutlu, görgülü ve bilgili  insanlar yetiştirmek için çalışan tüm öğretmenlerimizin, velilerin ve çocuklarımızın yeni eğitim yılının mutluluk ve başarı getirmesini dilerim.”

http://www.ordu.bel.tr/modul-haber-yeni_egitim_yilinda_basarilar_diliyorum____-detay-6759-http://www.ordukentgazetesi.com/ sitesinden 07.08.2020 tarihinde yazdırılmıştır.