Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
15.9199
EURO
17.0152
IMKB
0.00
Hava Durumu
Seçim Kazanı:Solun adresi solculardır
CHP Adayı Kenan Çebi’nin elle tutulur bir biçimde izah etmeye çalıştığı somut projeleri dinleyince, Ordu’da ki henüz “seslenmeyen” yarışın favori adaylarından birisinin de Kenan bey olduğu belli olmaya başladı...
14 Mart 2009 Cumartesi 20:16

Solun ve sosyal demokrasinin adresi  Kenan Çebi"mi oluyor

Tv de CHP Adayı Kenan Çebi"nin elle tutulur bir biçimde izah etmeye çalıştığı somut projeleri dinleyince, Ordu"da  henüz yeterince “seslenmeyen” yarışın favori adaylarından birisinin de Kenan bey olduğu belli olmaya başladı.


Kenan Çebi ve CHP ekibinin gözle görülür, ilerlemesini suç sayan! bazı gruplar, "solun oyunu bölüyor" diyerek engelleme yapıyorlar.
Bu gruplar “CHP"nin seçimlere katılması ve Seyit Bey"in oyunu bölmesinin çok ayıp ve demokrasiye ihanet olduğunu” söylüyorlar.


Eee peki, siyasi partiler ya da demokratik kitle örgütleri neden kurulur ki?
Partiler, görüşlerini geniş kitlelere yaysınlar diye kurulurlar...


O zaman kimse kimseyi bölmüyor, kimse kimseye de borçlu değil...

Demokratik refleksimize göre, her parti, kendi oyunun peşine düşmeli.
Zaten seçimlerinde nedeni bu değil mi?

seçim
ordulu
herkes bir gülüşe bir tebessüme kanmış gidiyor ama farkında değilmisiniz bizim güzelim ordu hiçbir yere gitmiyor. lütfen artık ordunun geleceğini göz önüne alalım ve bu seçimlerde ordunun geleceğine oy verelim. 5 yılda ordu'ya birşey kazandıramayan bir beş yıl daha orda otursa ne olur oturmasa ne. elinizi vijdanınıza koyun ve söyleyin orduda ne değişti. yollar aynı pilik içinde ordu yerinde sayıyor.millet mersine giderken biz daha nekadar tersine gideceğiz lütfen ordu'yu düşünün ona göre oy kullanın
25 Mart 2009 Çarşamba 18:51
75 yıllık CHP li aile
75 yıllık bir CHP li ailenin çucuguyum.ama oyum SEYİT TORUN A anamın ak sütü gibi helel olsun.bütün chp lileri SEYİT TORUN U DESTEKLEME YE ÇAGIRIYORUM.AKP NIN EKMEGİNE YAG SÜRME.ordu ya SAHİP ÇİKALIM LÜTFEN.....
19 Mart 2009 Perşembe 22:05
nıye chp degıl
murat
demokrası ıle kandıramazsınız,chp lı adayımıza guvenıyoruz,seyyıt beye gelınce bagımsız olsaymıs,chp yı cıgnemeseymıs,kım ne dersın kenan bey ve ekıbını desdeklıyoruz.
18 Mart 2009 Çarşamba 09:50
OYLAR SEYIT TORUNA
NURAY KAYA
SAYIN KENAN CEBI CHP LIMISIN AKP LIMISIN BAHARIN EKMEGINE IYIO YAG CALDIN BUZAMANA KADAR UTANIYORUM YOLDA YURURKEN CHP LIYIM DEMEYE YAZIK SANA SENIN SEN KENDI PARTINI HIC TUTMUYOR BAHARI DESTEKLIYORSUN KESKE ONUN PARTISINDEN ADAY OLSAYDIN DAHA IYI OLURDU BIRLIKTE CALISIR PARTIYI BU KADAR KUCUK DUSURMEZDIN BEN BIR CHP LI OLARAK YAZIK DIYORUM OYUMUDA SEYIT TORUNA VERIYORUM SEN DEVAM ET AKP YI DESTEKLEMEYE.
17 Mart 2009 Salı 22:28
oylar DSP'ye
ayla
CHP ve adayı Ordu'da seçim alamayacak bunu biliyor.Nasıl sosyal demokratlarki anlayamadım,sanki rakipleri AKP değilde DSP.Ağızlarında AKP adı yok,mevcut yönetimi eleştirmekten başka yaptıklarıda bişey yok.Ama Sosyal Demokratlar bilinçli,Cumhuriyet için oylar DSP'ye SEYİT TORUN ve ekibine.
16 Mart 2009 Pazartesi 10:08
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi