Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.8302
EURO
20.2262
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ekonomi yerine medyayı düzeltecek
Erdoğan bazı medya grupları ve CHP’nin Türkiye’yi bölünmüş gibi göstermeye çalıştığını söyledi. Erdoğan CHP lideri Baykal’ın yargıyı yönlendirmeye çalıştığını belirtti.
12 Şubat 2008 Salı 17:54

Erdoğan bazı medya grupları ve CHP"nin Türkiye"yi bölünmüş gibi göstermeye çalıştığını söyledi. Erdoğan CHP lideri Baykal"ın yargıyı yönlendirmeye çalıştığını belirtti.

Başbakan Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında ilk olarak terörle mücadelede bazı ülkelerin terör konusunda samimiyetsiz tutumunu eleştirdi.

Erdoğan “Terör konusunda destek vermeyenler aynı karşılığı görür” dedi.

Almanya ziyaretinde Almanya"da yaşayan Türk vatandaşlarının sorunlarını Merkel ile görüştüğünü kaydeden Erdoğan ” “Türkiye tarihi birikimi ile AB için çok önemli ortak olabilir. Biz Almanya"da yaşayan vatandaşlarımızın Almanca"yı çok iyi öğrenmelerini istiyoruz. Enterasyonu bir an önce sağlamalılar. Entegrasyona evet ama, asimilasyona hayır diyoruz. Asimilasyon bir insanlık suçudur. Oradaki vatandaşlarımız önce kendi dillerini öğrenecek sonra Almanca"yı en iyi şekilde öğrenecek.” dedi.

Başbakan Erdoğan türban konusundaki anayasa değişikliği tartışmalarına sert yanıtlar verdi. Erdoğan bazı medya grupları ve CHP"nin Türkiye"yi bölünmüş gibi göstermeye çalıştığını belirterek “Gerilimi artırarak birşeyler elde etmeye çalışıyorlar. Kaos haberleri cımbızlanarak seçiliyor. Sizin başörtüsüyle derdiniz yok. Çıkarlarınızı tehlikede görüyorsunuz, yoksa laikliği değil. Laiklik üzerinden çıkar kavgası yapılıyor. Sizin düşlediğiniz düzen düpedüz diktatoryal düzendir” dedi.

Ülke insanının birbirine düşürülmeye çalışıldığını öne süren Erdoğan “Parlamentoda yeterli oyun yüzde 80"e yakını buna evet diyor. Evet diyenlerin arkasındaki oy yüzde 73. Yüzde 20"ye onu mahkum etmek istiyorlar. Ayıptır, ayıp, izan gerekir. Daha cumhurbaşkanı değişiklikleri onaylamadan, ana muhalefetin başkanı şimdiden yargıya akıl vermeye başladı. Yönlendirmeye çalışıyor. İdam sephasının yolunu gösteriyor. Sen nasıl bir demokratsın ya? Biz bu yola çıkarken daha önce bazı siyasetçilerinde söylediği gibi beyaz çarşaflarla çıktık. Bedelini ödemeye hazırız. İdam sehpasını gösterenler demokrat olamaz.” dedi.

nereye
tevfik bahadır
başbakan kaçaçak diyorsunuz nereye ? onu yer gög kabul etmezkı
17 Şubat 2008 Pazar 19:24
ADAM GİBİ ADAM
Hüseyin Keskin
Ekonomiden bahseden arkadaşlarımız beş sene önceki ekonomidende bahsetseniz ne olur.kardeşin kardeşe babanın oğula borç verirken dolar üzerinden işlem yaptığını nede çabuk unuttunuz.bakkalından marketinde lpg sinden elektriğine zamların aylık hatta haftalık haftalık olarak yapıldığını unutmadık.yaşadığımız sürede hiç unutmayacaız.karadeniz yolu kaç senesinde başladı kaçta kaçı bitirilmişti bu hükümet neresinde devraldı ne kadarını ne kadar zamanda bitirdi ne olur dürüstlük adına bunlarıda yazın.şimdiye kadar mafya ve çetelerin üzerine bu kadar cesaretle kim gidebildi varsa yazında bilelim.beğensekte beğenmesekte bu uçak kalkışa geçmiştir bunu indirmeye kalkmak bu ülke insanlarına ve bu ülkeye zarar verir.atalarımız boşuna dememişler iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir diye. ALLAH doğrunun yardımcısı olsun İstanbul.dan bütün Ordu.lu lara selam.
14 Şubat 2008 Perşembe 23:27
tayyip kacacak
tarık arap
tayyip bey kacacak... Kacacak ama bi herif çıkmıyoki...Tayyip kavga çıkarıp alın sizin olsun diiip üstündekini atacak... demedi demöeyin... Parası olmayan adamın haysiyeti olmaz... o yüzden tekrer ediom... Tayyip kacacak...
12 Şubat 2008 Salı 23:46
birazda yaptıklarını anlatta öğrenelım
üzgün bir vatandaş
sayın başbakanın kendisi herhalde son 5 yıldır ülkeyi kendisi yönetmiyormuş. chp yönetiyormuşta bizim haberimiz yokmuş.bize öğrettiği için teşekkürler.
12 Şubat 2008 Salı 23:38
oktay sükut
erdoğan bıraksın ülkeyi medyayı düzenlemeyi kendini düzenlesin
12 Şubat 2008 Salı 18:05
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi