Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.0418
EURO
18.2015
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GülerRamazan Bayramını kutlama mesajı yayınladı
Ordu Büyükşehir belediye başkanı doktor Mehmet hilmi güler ordulu hemşehrileri ve Müslüman âleminin mübarek Ramazan bayramını kutladı
11 Mayıs 2021 Salı 17:08

Ordu  Büyükşehir Belediye Başkanı Dr Mehmet Hilmi Güler, Ordulu hemşehrileri ve Müslüman âleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutladı

24385

BAŞKAN GÜLER'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI 

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “Hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Bayramların birlik ve beraberliği kuvvetlendirdiğini aktaran Başkan Güler, mesajında şu ifadeler yer verdi: 

“Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, bir bayrama daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

Bayramlarımız gönül köprülerinin kurulduğu, muhabbet bağının arttığı, yüreklerin sevgiyle coştuğu özel günlerdir. 

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlarımızı en güzel şekilde değerlendirmeliyiz. 

Korona virüs salgını dolayısıyla buruk geçen Ramazan ayı boyunca şehrimizde sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyerek bu zor günlerde vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. 

Belki iftar sofraları kuramadık, bir arada olamadık ama her gün sıcak yemeklerimizi vatandaşımızın sofrasına ulaştırdık. Şehrimizden geçen hiçbir misafirimizi unutmadık. Karadeniz Sahil Yolundan geçen tüm sürücülerimize iftariyelikler dağıtarak Ramazan bereketini birlikte yaşadık. 

Bu zor süreçleri, milletimizin ve devletimizin mücadelesi, özverisi ve inancı ile geçeceğine inanarak yine sevdiklerimizle birlikte kutlayacağımız nice bayramlar diliyorum. 

Bu vesileyle hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bu güzel bayramın bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini yüce Rabbim’den niyaz ediyorum."

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi