Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
8,1660
EURO
9,7073
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tören: Öğretmenlerimizin, öğretmenler günü Kutlu olsun
Tören: Öğretmenlerimizin, öğretmenler günü Kutlu olsun
23 Kasım 2020 Pazartesi 19:35

24246

Tören: Öğretmenlerimizin, 

öğretmenler günü Kutlu olsun

 

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle, gelişmiş ve müreffeh bir Türkiye hedefine ulaşmamızda en büyük güvencemiz olan, gençlerimizin geleceğe hazırlanmalarında önemli bir rol oynayan öğretmenlerimize  en kalbi saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

 
Kutsal olduğu kadar mesuliyeti de yüksek bir mesleği icra eden; sevgi ve fedakarlık timsali olan öğretmenlerimiz, gerçekleştirdikleri eğitim öğretim faaliyetiyle adeta istikbalimizi de şekillendirmektedirler.
 
Başta görevleri başında şehit düşmüş eğitimcilerimiz olmak üzere, ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret diliyorum.
 
Emekli öğretmenlerimize de sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler niyaz ediyorum.
 
Yurdumuzun her köşesinde fedakarca çalışan, en zorlu şartlarda dahi mesleklerini sevgiyle icra eden öğretmenlerimiz, her türlü övgü ve takdire layıktır. Gönüllerimizde müstesna bir yere sahip olan öğretmenlerimize hepimiz şükran borçluyuz.
 
Bu düşüncelerle, Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ‘e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, İlimizde ve Ülkemizde  görev yapan tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, tüm eğitim camiamızın #24KasımÖğretmenlerGünü'nü tebrik ediyorum.
 

 

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi