Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.8087
EURO
20.7321
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFATLAR 20 03 2018
VEFATLAR 20 03 2018
20 Mart 2018 Salı 11:25

VEFATLAR 20 03 2018

 

Öğrencik Mahallesinden Kamil Esen’in kızı, Ömer Akyol’un eşi, Celal, Cemil ve Kadir Esen’in kardeşleri AYŞE AKYOL vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Öğrencik Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

     Ulubey İlçesi Akoluk Mahallesi Gökçeağıl Mevkiinden, Mehmetalioğulları’ndan Merhum Hacı Selim Aksu’nun oğlu, Aydın, Hacer, Taliye, Saniye, Dursun, Birol ve Saynur’un babaları MUSTAFA AKSU vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

     Kökenli Mahallesinden Salihoğulları’ndan Merhum Salih Öztürk’ün eşi, Sadullah, Emrullah, Hayri, Ali, Naci, Nami, Nadir Öztürk ve Saliha Başaran’ın anneleri MÜKERREM ÖZTÜRK vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kökenli Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

   Yeşiltepe Mahallesinden Merhum Akif ve Emine Keçiköy’ün oğlu, Nuran ve Merhum Recep Keçiköy’ün kardeşleri, Mert Türkoğlu’nun dayısı TEMEL KEÇİKÖY vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Yeşiltepe Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi