Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
7,4533
EURO
9,0470
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 04.11.2017
VEFAT 04.11.2017
04 Kasım 2017 Cumartesi 11:27

VEFAT  04.11.2017

            Hatipli Mahallesi Taşbaşı Mevkiinden Ahmet oğlu Merhum Sevgican Karakoç un eşi, Ayla, Figen ve Erdinç Karakoç un babaları MEHMET KARAKOÇ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Taşbaşı Mahallesindeki evinden alınarak Orta Camide Öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Ulubey Şahinkaya Mahallesinden Akbaşoğullarından merhum Ahmet Akbaş ın eşi, Salim, Salih ve Aziz Akbaş ın anneleri FATMA AKBAŞ vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat 11.00 de Şahinkaya mahallesi Çukur Mevkiinde aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

            Bucak Mahallesinden Merhum Vahit ve Kazime Gürsoy un oğlu, Kemal, Hasan, Hüseyin, Ayla, ve Hülya Gürsoyların ağabeyleri TEMEL GÜRSOY vefat etmiştir.

            Cenazesi bugün ikindi namazının ardından Orta Camide kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar mezarlığında defnedilecektir

 

Ateş Ailesinden merhum Mustafa ve Gülsüm Patkavak ın kızları, Merhum Mehmet Ateş in eşi, Havva, Hanife, Hacer ve Kezban Ateş in anneleri, Yusuf ve İsmail Patkavak, Ayşe Kılıç, Fatma Güler ve Hatice Tekneci nin ablaları GÜLÜZAR ATEŞ vefat etmiştir.

            Cenazesi bugün ikindi namazının ardından Orta Camide kılınacak cenaze namazından sonra Çakalçıkmaz mezarlığında defnedilecektir.

 

            Gülyalı Kestane Mahallesinden, Müezzinoğullarından merhum Dursun Yurtsevenin oğlu, Güzide Yurtseven in eşi, Mustafa ve Ahmet Yurtsevenin babası KAHRAMAN YURTSEVEN vefat etmiştir.

            Cenazesi bugün öğle namazının ardından Akyazı camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Kestane Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

            Perşembe Mersin mahallesinden Merhum İsmail ve Kadriye Özkan ın oğlu, Rabia Özkan ın eşi, Erbey, Serdar ve İnanç Özkan ın babaları, merhum Erdem Özkan, Erkan Özkan, Emine, Ender ve Bahdişen Özkan ın ağabeyleri emekli tapu müdürü ERDOĞAN ÖZKAN vefat etmiştir.

            Cenazesi bugün ikindi namazının ardından Mersin Mahallesi camiinde kılınacak ikindi namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi