Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,0682
EURO
6,7918
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 20.10.2017
Vefatlar 20 10 2017 Turnasuyu Mahallesinden Ahmet ve Gülbeyaz çakır’ın oğlu, Hasan, Hüseyin, Cemil ve İnci’nin kardeşleri, Nilgün Çakır’ın eşi, Mehtap Çakır’ın babası Hoşgör Lakaplı MUSTAFA ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Turnasuyu Camiinde ikin
20 Ekim 2017 Cuma 10:55

VEFAT  20.10.2017

 

   Gülyalı Mustafalı Mahallesinden Hafız Abdullah Uzun’un oğlu, Merhum Hacer Uzun’un eşi Mukaide, Kemal, Cengiz, Abdullah, Muhteşem, Muteber, Hakan, Güven ve Diş Hekimi Demirel Uzun’un babası ALAATTİN UZUN vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesindeki evinden Saat 10:00 da alınarak Mustafalı Mahallesi Meliha Hatun Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Hürriyet Mahallesinden Ateşoğulları’ndan Tuncer Ateş’in eşi, Tolga, Volkan, Hakan Ateş’in anneleri SEYLA ATEŞ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Karşıyaka Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hürriyet Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Merhum Hasan Aksu’nun oğlu, Merhum Mustafa ve Mahmure Aksu’nun kardeşi Nurhayat Duman, Elif Aksu’nun babaları MEHMET TAHİR AKSU vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Turnasuyu Mahallesinden Ahmet ve Gülbeyaz çakır’ın oğlu, Hasan, Hüseyin, Cemil ve İnci’nin kardeşleri, Nilgün Çakır’ın eşi, Mehtap Çakır’ın babası Hoşgör Lakaplı MUSTAFA ÇAKIR vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Turnasuyu Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi