Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,7848
EURO
6,5720
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 19.10.2017
VEFAT 19.10.2017
19 Ekim 2017 Perşembe 11:09

VEFAT 19.10.2017

 

   Merhum Mustafa ve Hatice Memecan’ın kızı, Merhum Hamdi Sezgin’in eşi, Hasan Tahsin,

 Merhum Mahmut Ali, Dr. Osman Hilmi ve Tahsin Kazım Memecan’ın kardeşleri GÜLSÜM SEZGİN vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Merhum Fatih Gemalmaz’ın oğlu, Macide Gemalmaz’ın eşi, Yavuz, Selin, Gökçe Gemalmaz’ın babaları Ordu Devlet Hastanesi Emekli Doktorlarından SEZAİ GEMALMAZ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terzili Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Gürgentepe İlçesi Cumhuriyet Mahallesinden Merhum Cevat Şanlı’nın eşi, Aydın, Muzaffer ve Mustafa Şanlı’nın anneleri NALİGÜL ŞANLI vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Gürgentepe Cumhuriyet Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Uzunmusa Mahallesinden Zencircioğulları’ndan Merhum Ali Tanrıver’in oğlu, Altun Tanrıver’in eşi, Yener, Mustafa, Ali, Nesrin, Emine ve Funda’nın babaları CAFER TANRIVER vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Uzunmusa Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Karacaömer Mahallesinden Merhum Mesut Altaş’ın oğlu, Emine Altaş’ın eşi, Selçuk ve Selman Altaş’ın babaları Orhan, Turan ve Dursun Altaş’ın kardeşleri NAMIK ALTAŞ vefat etmiştir.

  Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karacaömer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi