Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 15.10.2017
VEFAT 15.10.2017
15 Ekim 2017 Pazar 12:30

VEFAT 15.10.2017

 

   Efirli mahallesinden Kütükoğullarından  Efirli Eski Muhtarı Merhum Mehmet KÜTÜK’ün gelini . Cemal KÜTÜK’ün eşi . Serhat , Serkan ve Sibel KÜTÜK’ün anneleri. SAİME KÜTÜK vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Efirli Hekim Sokağı camiinde öğle namazına mütakiben  kılınacak cenaze namazından sonra aile mezarlığında defnedilecektir 

 

 

   Kayabaşı mahallesinden Zübeyir Güzelhan’ın Eşi, Kemal, Orhan, Yurda ve Ayşe’nin Anneleri; İbrahim Gönül, Nebahat Bayramiç ve Nebie Özsoy’un Ablaları Sebahat GÜZELHAN  vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi  camiinde ikindi namazına mütakiben  kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

Teyneli Mahallesinden Marazoğullarından Eyüp GÜNGÖR’ün eşi. Nazım, Sebahat, Sefer ve Ahmet GÜNGÖR’ün annesi. Meryem GÜNDÜR vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Teyneli Mahallesinde öğle namazına mütakiben  kılınacak cenaze namazından sonra Teyneli Mahallesinde aile mezarlığında defnedilecektir.

 

   

   Zafer Mahallesi Çakırmelikoğullarından Merhum Bilal ÇABUK’un eşi. Şükrü ÇABUK’un annesi. Cemal, Necati ve Recep ACAR’ın kardeşleri HATİCE ÇABUK vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Zafer Mahallesi camiinde  öğle namazına mütakiben  kılınacak cenaze namazından sonra aile mezarlığında defnedilecektir.

 

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi