Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT. 14.10.2017
VEFAT. 14.10.2017
14 Ekim 2017 Cumartesi 08:51

VEFAT.   14.10.2017

 

   Şenköy Mahallesi Yukarıtepe Mevkiinden karahaliloğulları’ndan Merhum Nuri Güven’in oğlu, Merhum Hamdi, Ekrem ve Yılmaz’ın kardeşleri İZZET GÜVEN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Şenköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

Arpaköy Mahallesinden Merhum Mevlüt Sevinç’in eşi, Ayfer Öztürk, Sevgican Türkeli, Merhum Aysel Yalçın, Aydın ve Aycan Sevinç’in anneleri CEMİLE SEVİNÇ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Arpaköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

 

   Perşembe İlçesi Babalı Mahallesinden Merhum Yusuf ÇANDIR’ın oğlu. Merhume Yüksel ÇANDIR’ın eşi. Neşe SEZGİN ve Nalan ÇANDIR’ın babaları Hamdi SEZGİN2in kayınpederi. Halil, Salih SEZGİN ve Güşah SEZGİN ÇEBİ’nin dedeleri. Emekli Başkomiser Halil ÇANDIR vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Akyazı Mahallesi 816. Sokakta bulunan evinden alınarak Kiraz Limanı camisinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kiraz Limanı mezarlığında defnedilecektir.

 

   

Osmaniye Mahallesinden Merhum Hacer ve Rasim ERKEN’in oğlu. Merhum Süleyman, Nurten, Ayten, Düriye, Orhan ve Kemal ERKEN’in kardeşleri. Özlem, Rasim ve Özer ERKEN’in babaları. Sevgi ERKEN’in eşi Emekli Berber CEMİL ERKEN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Akyazı camisinde  öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra Osmaniye Mahallesi Karadere mevkiindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi