Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 13.10.2017
VEFAT 13.10.2017
13 Ekim 2017 Cuma 11:38

VEFAT 13.10.2017

 

  Neneli Mahallesinden Merhum Şükrü Tiryaki’nin oğlu, Nevzat, Bekir, Dursun, Cengiz, Atilla ve Merhum Bahri Tiryaki’nin kardeşleri Hakan Tiryaki’nin babası P.T.T Emeklisi HİDAYET TİRYAKİ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Saat 10.00 da Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Neneli Ağgedü Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

   Perşembe İlçesi Yeniöz Mahallesinden Hasan Basri Varolsun’un oğlu, Yahaya, Zekeriya, hakan ve Emre Varolsun’un kardeşleri MUSTAFA VAROLSUN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Yeniöz Yağmurlar Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

   Kökenli Mahallesinde Şeyhoğulları’ndan Merhum Hüsamettin şen’in eşi, Saniye, Merhum neşe, Sebahattin, Suzan ve Rezzan Şen’in anneleri MELİHA ŞEN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kökenli Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

 

   Bucak Mahallesi Sakinlerinden Merhum Avni Töngel’in eşi, Şenol, Aysun, Aysel ve Ayten’in anneleriŞENGÜL TÖNGEL vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Bucak Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yaraşlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi