Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6378
EURO
19.6441
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fatsaya 300 Yataklı Hastane
Fatsa Devlet Hastanesi 300 yataklı yeni hizmet binası projesinin eksiklikleri tamamlanarak geçtiğimiz aylarda ihaleler Dairesi Başkanlığına havale edilmişti. Modern mimarisi ile göz dolduracak olan hastanenin uzun zamandır ihalesinin yapılması bekleniyord
10 Eylül 2013 Salı 06:11
Fatsaya 300 Yataklı Hastane 21676
 

Artan nüfusun i-htiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek, sağlık hizmet sunum kalitesini artırarak hasta memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak amacıyla Fatsa Devlet Hastanesi yenileniyor.

Modern mimarisi ile göz dolduracak olan hastanenin uzun zamandır ihalesinin yapılması bekleniyordu. Beklenen müjde Genel Sekreter Uzm. Dr. Hasan ÖZTÜRK tarafından verildi.

21678Fatsa Devlet Hastanesi 300 yataklı yeni hizmet binası projesinin eksiklikleri tamamlanarak geçtiğimiz aylarda ihaleler Dairesi Başkanlığına havale edilmişti.

Genel Sekreter ÖZTÜRK konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ordu halkına daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojik gelişmelere paralel olarak birçok hastaneyi adeta 5 yıldızlı otel konforunda yeniden inşa etmeyi planlıyoruz.

Uzun süredir Fatsa halkının heyecanla beklediği 300 yataklı Fatsa Devlet Hastanesi inşaatının ihalesini 30 Ekim 2013 tarihinde yapacaktır.

Çağdaş sağlık hizmeti anlayışı ile yapımı tamamlanıp hizmete girecek olan hastane ile bölge halkı en modern sistemlerle tedavi edilecek. Bu aşamadan sonra da Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği olarak, Ordu ilimize modern ve çağdaş hastaneler kazandırarak en üst düzeyde sağlık hizmeti sunma hedefini gerçekleştirme yönünde kararlılıkla yol almaya devam edeceğiz. Ayrıca bizlere bu süreçte her türlü desteğini esirgemeyen değerli vekillerimize Ordu halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi