Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
4,1031
EURO
4,9999
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ELAZIĞ MAÇI
Bu Elazıg maçı ve ondan sonrakilerde çok önemli. Takımdaki dayanışma, arkadaşlık ve uyarı bile gönülleri kırmadan, kardeşçe. Fazla söze gerek var mı, bence yok. Her şey onların sahadaki duruşları, nefesleri ve oyunları sonucunda olacaksa, haydi hayırl
10 Mart 2013 Pazar 11:57

 

ELAZIĞ MAÇI

Kısa yazacağım.

Sözün özü şu;” bu maç  Ordu sporun maçı”. Özü bu, rakibi bunlar. Alacagı puan altı puanlık. Neticede orası soğuk bir yer. Gidip buz kesmeden puan alıp,  sımsıcak yürekle dönmenin çalışmaları,  hırsı idi duru göldeki idman temposu.

Herkes bu idmanda ayakta idi. Koşularda, taktik çalışmalarda, dayanıklık  ve şut çalışmalarındaki hırsın adı ”puan”dı. Bunu bizler  telin arkasından gördük. Artık ne bizim nede yönetimin bundan sonra söyleyeceği  çok şey var. Pirimse, yönetimle takım arasındaki özel görüşme ise onlar yapılmıştır, yapılırda, sahaya ayak basınca takımın dünya ile işi  biter.

Artık 90 dakika top onlarda.

Bu Elazıg maçı ve ondan sonrakilerde çok önemli. Takımdaki dayanışma, arkadaşlık ve uyarı bile  gönülleri kırmadan, kardeşçe.

Fazla söze gerek var mı, bence yok. Her şey onların sahadaki duruşları, nefesleri ve oyunları sonucunda olacaksa, haydi hayırlısı.

Başarılar size, iyi puanlar.

erdem gönül
erdem gönül
elazığsporun tek pozisyonu var oda altın 3 puanı hanesine yazdırdı.orduspor 6 net pozisyonu var ama iş bitirici ayaklar olmayınca maasef yine hüsrana uğrattı.futbolda bunlar vardır şanssızlık yaşadık gibi basit cümlelere girmem atacaksın kardeşim bunun başka ölçüsü olamaz.2 metre kalecinin üstüne vurmayacaksın topu yanındaki bomboş arkadaşına aktaracaksın basiti zora çevirirsen hüsrana uğrarsın.gel gelelim ortasahaya 70 dakikadan itibaren nizamettin ali çamdalı şamilin sahada yürüyecek hali kalmadı elazığsporun ortasahası bu kadar rahat oynayacaklarını kendileride inanmamıştır.yanlış transfer politikası veya hocanın yanlış oyun anlayışı gibi cümlelere girmeyeceğim.bu takım düşmez ama seneye yönetimin ve hektor cuperle yolların ayrılması lazım.şimdiden nedim türkmen yönetimini çalışmalarına başlamalı ve şenol güneş ertuğrul sağlam mustafa denizli şayet rizeyi çıkaramazsa bu 3 hocadan birisiyle anlaşma sağlanmalı.yoksa yine tekrarlıyorum bu hektor cuperle işimiz çok ama çok zor.sğper ligin en zevksiz takımı orduspor bunu ben demiyorum türkiyedeki bütün spor adamları teknik direktörleri diyor ve ordusporun sevdalıları diyor.
11 Mart 2013 Pazartesi 13:05
seranatti@hotmail.com
ali taç
Evet Mustafa hocam ,zurnanın zırt dedigi yere gelindi.Bundan sonrası iç açıcı degil ama ,yapılması gerekenleri,yapması gereken zaatların acilen yapması gerektigi kaanatindeyim.Bu operasyon devre arasında saglıklı işler yapılsaydı,bu gün buralara gelinmezdi.Anıl Taşdemiri transfer yapanlar bu gün oturup geçmişi bir daha gözden geçirmesini tavsiye ediyorum.Ama geçmiş bizede bir şey kazandırmaz.Bu hafta ciddi bir Antep maçı var,hep beraber bu süreçte takımımızı desteklemeliyiz,unutmayınızki başka Ordusporumuz yok.Amma sayın hocam bu gün gelinen yerde sizlerinde vebaliniz oldugunuda düşünüyorum ,geçmişte yazmış oldugunuz yazılarda başkana şirin görünmek için ,sizinde katkınızla bu hale gelindi.
11 Mart 2013 Pazartesi 08:30
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi