Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.8073
EURO
20.7263
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakan Şahinden Taziye Mesajı
O, Ankara’da yıllar yılı birlikte çalıştığımız, hemşerilerinin dilinde: “Harun Abi” olarak, gönüllerinde de, iyiliksever, yardımsever bir cemiyet insanı olarak yer edinmiş, hep hemşehrileri ile iç içe olmuş biri idi. ” dedi.
01 Kasım 2011 Salı 06:47

Bakan Şahinden Taziye Mesajı

İçişleri Bakanı İdris Naim ŞAHİN, Ak Parti Ordu Milletvekili Harun ÇAKIR’ın vefatı dolayısı ile bir taziye mesajı yayınladı.

Ordu’muz değerli bir evladını, partimiz de dürüst ve çalışkan bir milletvekilini kaybetmiştir. Azmi ve AR-GE’ci kişiliği ile kısa süre içerisinde ilimize ve ülkemize yararlı hizmetler sunacağını gösteren milletvekili arkadaşımız Sayın Harun ÇAKIR’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. diyen Bakan ŞAHİN mesajında:  “ Van depreminin yaralarını sarmak için bölgede bulunduğumuz Cuma gününün akşam saatlerinde; İlimizin değerli milletvekili Sayın Harun ÇAKIR’ın kalp krizi sonucu vefatını derin bir üzüntü içinde öğrendim.19823 12 Haziran milletvekili genel seçimlerinde birlikte kampanya yürütüp, birlikte milletvekili seçildiğimiz Ordu’muz, güzide bir evladını kaybetmiştir. Ordulular, hemşehrileri Harun ağabeylerinin eksikliğini hep hissedeceklerdir. O, Ankara’da yıllar yılı birlikte çalıştığımız, hemşerilerinin dilinde: “Harun Abi” olarak, gönüllerinde de, iyiliksever, yardımsever bir cemiyet insanı olarak yer edinmiş, hep hemşehrileri ile iç içe olmuş  biri idi.  dedi.

Bakan ŞAHİN mesajının devamında: “Ordulu hemşehrileri de, onu bu son yolculuğunda yalnız bırakmadılar. Vefatı, vefalı dostlarının ve sevenlerinin ne kadar çok olduğunu gösterdi. Kendisini hep hayırla yad edeceğiz. Merhuma Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Kederli ailesine, sevenlerine, Ak Parti camiasına ve tüm Ordulu hemşehrilerimize başsağlığı diliyorum. ” dedi.

Her zaman
m.köksal
Ordu sizi buldu. Yapılacak o kadar çok iş varki, Harun bizim 40 yıllık dostumuz gönüldaşımız idi. O hep bizimle olacak. Yeter ki siz Orduya karşı azminizi isteğinizi titirmeyin.Saygılar
24 Mayıs 2012 Perşembe 07:42
sn bakan
durmuş yücel
sn bakanım yine gündemdesiniz,siz bildiğiniz gibi hak hukuk çerçevesinde görevinizi yapmaya devam edin.sözde aydınlar sizi eleştiriyorlardevam etsinler.önemli değil ancak ben bir vatandaş olarak tüm medyanın sivil toplum kuruluşlarının sizi desteklemesini isterdim.maalesef bakanlıktan istifa etsin ,alınsın yaygaracılarına inat size ve hükümetimize başarılar diliyorum.durmak yok yılmadan yorulmadan,bıkıp usanmadan yola devam saygılar sayın bakanım.
12 Ocak 2012 Perşembe 14:19
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi