Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
7,4399
EURO
9,0295
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OBKT, TFFHGD'e perde açacak
OBKT tarafından sahnelenen “KUZGUNCUKLU FAZİLET” Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği mensuplarına özel olarak sahnelenecek.
14 Ocak 2008 Pazartesi 22:54

OBKT tarafından sahnelenen “KUZGUNCUKLU FAZİLET” Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği  mensuplarına özel olarak sahnelenecek.

   Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Adına Şube Başkanı Vedat Öz tarafından yapılan açıklamada:

  Üyelerimizin sosyal ihtiyaçlarını karşılamak üzere Yönetim Kurulumuzca zaman zaman sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenmektedir. Bunlardan birisi de her yıl OBKT tarafından sahnelenen oyunlara, üyelerimizin toplu olarak katılımını sağlamaktır.


Bu yıl da, OBKT tarafından sahnelenen ve tiyatroseverler tarafından büyük bir ilgiyle izlenen “KUZGUNCUKLU FAZİLET” adlı tiyatro oyunu; 15 Ocak 2007 Salı günü akşamı camiamız mensuplarına özel olarak sahnelenecektir.


“KUZGUNCUKLU FAZİLET” adlı oyunu camiamız mensupları için özel olarak sahneleyecek olan OBKT"nin tüm oyuncularına, Genel Sanat Yönetmeni Sayın Ali Kemal TANDOĞAN"a ve Tiyatro Müdürü Sayın Mehmet KEFELİ"ye, camiamıza yönelik bu jestlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.


Ordu hakem camiası olarak, ilimizdeki sanatsal ve kültürel faaliyetlere her zaman destek olmaya ve katkı sağlamaya devam edeceğimiz denildi.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi