BAŞSAĞLIĞI
BENGİ DOMAÇ
hiç beklenmedik bir anda arkadaşlarımızın ölüm haberleriyle sarsıldık,ölümün soğuk yüzü bu olsa gerek.Canım kübra'm seninle yarım dönem aynı sınıfta,aynı sırada yan yana ve aynı yurtta beraber olduk seninle geçirdiğim o güzel günleri hiçbir zaman unutmayacağım senin gibi masum,iyi niyetli bir arkadaşı tanıdığım için çok mutluyum ama senin gibi hayatı dolu dolu yaşayan bir insana ölümü hiç yakıştıramadım allahım ailene büyük sabır versin bu kazada ölenlere allahtan rahmet diler,mekanları cennet olur inşallah.
20 Eylül 2009 Pazar 18:31
BAŞSAĞLIĞI
Dilek BACANAK/Mersin...
ODÜ YE VE ÖLEN ÖĞRETİM ÜYELERİMİZE,ÖĞRENCİLERİMİZE ALLAHDAN RAHMET,AİLELERİNEDE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.SENİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ YASEMİN NERDE OLURSAN OL SENİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ...
04 Mart 2009 Çarşamba 01:15
düzeltme
öğrenci
hacamız merhum Yrd.Doç.Dr. Şahin DERE bahçe bitkileri değil tarala bitkileri bölümü öğretim üyesiydi.allah hepsine gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun.
13 Ocak 2009 Salı 09:26
Başsağlığı
Ünye
Hepimiz üzgünüz. Ölenlere Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz.
25 Aralık 2008 Perşembe 10:13
Geçmiş olsun...
Ünal..
Ölenlere Tanrıdan rahmet,ailelerine ve Ordu ODÜ camiasına sabır ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum... Ünal KALAFAT/Ankara...
25 Aralık 2008 Perşembe 09:35
GEÇMİŞ OLSUN
Mustafa ERDOĞAN
Ordu Üniversitemizin Başı Sağ olsun. Ölen Öğretim Üyemiz ve Öğrencilerimize Allahtan Rahmet dilerim, mekanları cennet olsun. Yaralı Öğrenci yavrularımıza da geçmiş olsun der, acil şifalar dilerim. Sürücüler aşırı hız yapmayıp, biraz dikkat edersek böyle büyük kayıplar ve acılar yaşamayız.
25 Aralık 2008 Perşembe 08:58
ODÜye başsağlığı
ali Yıldız
Odü ye ve ölen öğretim görevlimiz ile öğrencilerimize başşağlığı diliyorum...Başımız sağolsun
25 Aralık 2008 Perşembe 07:01