Türkiye için taşın altına el koyan Osman Bey'i kutluyoruz ...
Ercan AŞIK
Değerli hemşerimiz Osman Bey'in bu kararı almış olmasından , Gülyalı halkı olarak Mutluluk duyduk.Yıllardır partimize hizmet eden ,kimimizin abisi,kimimizin kardeşi ,Ordu halkının da iyi tanıdığı ve sevdiği saygın bir kişidir ,Kendisine saygılarımızı sunarak başarılar dileriz. (E-A)
21 Ocak 2011 Cuma 19:09
.
.
SEVGİLİ DOSTUM; YOLUN AÇIK OLSUN. ORDU İÇİN GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAK İYİ BİR MİLLETVEKİLİ OLACAĞINI BİLİYORUM.... DrMustafa ÇUKURYILDIZ
21 Ocak 2011 Cuma 12:17
Osban bey kardesime
Ordulu
osman bey kardeşim allah utandırmasın. zenaatında ve o küçücük atölyende türkiyeye ve dünyaya kendi tasarımını yaptığın makina ve ekipmanları ihraç basarısı göztermene ben şahitim... adımı yazsam yalakalık derler. çayını bile içmedim dedsem o kadar... inşallah senin önünü kesmez bu düzenbazlarda meclise çalışkan adanlar başarılı sanatkar ve esnaf işadamlkarı gider. yolun açık olsun insallah basaracaksın.
21 Ocak 2011 Cuma 11:40
ordu icin
erol görez
ben 55 yasinda bir orduluyum. Simdiye kadar secilmis milletvekillerinin orduicin kilini bile kipirdatmadigini sadece ve sadece,kendi menfaatleri dogrultusunda hareket ettiklerini,adam kayirdiklarini,iltimas alip verdiklerini, şaibeler üzerlerine adam tanimadiklarini bilen bir ordu asigiyim. Ordu halki biz artik dinazor kalintilarindan gina geldik, yetti artik canimiza deyip OSMAN GÜNGÖR ve onun gibi genc ilerici ve atilimci beyinlere kulak vermeli.Yolun acik olsun kardesim. Allah utandirmasin.
21 Ocak 2011 Cuma 10:49